Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Karşı Cinsle Izlenen Futbol Diyalogları

YazarMesaj
GencFForum
Admin
Admin
GencFForum

Karşı Cinsle Izlenen Futbol Diyalogları Empty
MesajKonu: Karşı Cinsle Izlenen Futbol Diyalogları   Karşı Cinsle Izlenen Futbol Diyalogları I_icon_minitimePtsi Mayıs 11, 2009 2:24 pm

hadi baros yürü be çakarsın ordan!
+pas pas at o siyahlı orda el kaldırıyo Karşı Cinsle Izlenen Futbol Diyalogları Mellow
-aşkım o hakem faul verdi ondan el kaldırıyo Karşı Cinsle Izlenen Futbol Diyalogları Mellow
+tanju orda olsaydı ona atarlardı ama di mi aşkım?
-futbol yorumcusu mu Karşı Cinsle Izlenen Futbol Diyalogları Mellow
+ben kolaları tazeleyim Karşı Cinsle Izlenen Futbol Diyalogları Ph34r

-ne ofsaytı allah belanı versin hakem Karşı Cinsle Izlenen Futbol Diyalogları Deliadam
+evet yani öyle ofsayt mı olur resmen steps yaptı adam Karşı Cinsle Izlenen Futbol Diyalogları Pinch
-aşkım Karşı Cinsle Izlenen Futbol Diyalogları Mellow
+turnikeye kalksa neyse di mi hayatım. senden öğreniyorum bak yavaş yavaş Karşı Cinsle Izlenen Futbol Diyalogları Rolleyes
-aşkım dün izlediğimiz basketbol maçıydı Karşı Cinsle Izlenen Futbol Diyalogları Mellow
+oha adam smaç bastı Karşı Cinsle Izlenen Futbol Diyalogları Ph34r

-ulan öyle şut mu çekilir of allahım Karşı Cinsle Izlenen Futbol Diyalogları Deliadam
+evet yani şut dediğin öyle mi çekilir Karşı Cinsle Izlenen Futbol Diyalogları Pinch eline alıp atıcaksın of. bilmiyor di mi aşkım bunlar?
-aşkım sen futbol bildiğine emin misin Karşı Cinsle Izlenen Futbol Diyalogları Mellow
+rovaşokelayı bile biliyorum hayatım ne sandın sen beni Karşı Cinsle Izlenen Futbol Diyalogları Sleep
-sen yemek yap en iyisi hadi canım.
+oha adam basketi kaçırdı az farkla taç oldu Karşı Cinsle Izlenen Futbol Diyalogları Ph34r

http://genc.forumotions.net

Karşı Cinsle Izlenen Futbol Diyalogları
1 sayfadaki 1 sayfası