Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Facebook Testlerinin Gerçek Hayattaki Etkileri. .

2 posters
YazarMesaj
GencFForum
Admin
Admin
GencFForum

Facebook Testlerinin Gerçek Hayattaki Etkileri. . Empty
MesajKonu: Facebook Testlerinin Gerçek Hayattaki Etkileri. .   Facebook Testlerinin Gerçek Hayattaki Etkileri. . I_icon_minitimePtsi Mayıs 11, 2009 2:28 pm

+ Faruukk Facebook Testlerinin Gerçek Hayattaki Etkileri. . Rolleyes
- Efendim hayatım ?
+ Beni ne kadar seviyosuuun Facebook Testlerinin Gerçek Hayattaki Etkileri. . Rolleyes
- Faruk Nacak "onu ne kadar seviyosun" testini çözdü ve sonucu; "az biraz" çıktı. .
+ Facebook Testlerinin Gerçek Hayattaki Etkileri. . Blink Faruk neler diyosun sen ? Faruuk kendine gel artık Facebook Testlerinin Gerçek Hayattaki Etkileri. . Mad
- Faruk Nacak; Nazan Bilecik seni dürttü. .
+ Faruuuk boyun posun devrilsin senin emi Facebook Testlerinin Gerçek Hayattaki Etkileri. . Mad Kaç kere dedim feysbuku bırak artık diye Facebook Testlerinin Gerçek Hayattaki Etkileri. . K015
- Faruk is offline. . Facebook Testlerinin Gerçek Hayattaki Etkileri. . Ph34r

- Aloo Sedat napıyosun hayatım?
+ Çalışıyorum karıcım sen napıyosun ?
- Bende akşama ne yemek yapsam diye düşünüyorum sana sorayım dedim istediğin bişey varmı ?
+ Sedat Çakmak "Burcuna göre en sevdiğin yemek hangisi?" testini çözdü ve sonucu; "zeytinyağlı enginar" çıktı. .
- Sedat yinemi feysbuktasın sen Facebook Testlerinin Gerçek Hayattaki Etkileri. . Mad
+ Tamam kapattım hayatım Facebook Testlerinin Gerçek Hayattaki Etkileri. . Pinch
- Bak geçendede aynı testi çözdün bana suşi yaptırdın senin yüzünden hepimiz zehirlendik Facebook Testlerinin Gerçek Hayattaki Etkileri. . Mad
+ E hayatım nerden bilebilirim ki testin yanlış çıkaracağını ?
- Testte yoğurtlu suşi çıktı diye illede tutturdun ama yap diye bende kıramadım seni Facebook Testlerinin Gerçek Hayattaki Etkileri. . Mad Endinarıda yapmıyorum işte kurufasulye var akşam turşu al gelirken. . .

+ Hadi be arkadaşım yeşil yandı ilerlesene Facebook Testlerinin Gerçek Hayattaki Etkileri. . Deliadam
- Ne var ulan ilerlemiyorum noolucak Facebook Testlerinin Gerçek Hayattaki Etkileri. . Bab7yi
+ Naci Uyanık'a çete savaşları daveti gönderdiniz. .
- Ne çete savaşı lan ne diyosun sen kaçma lan lavukk!!!!
+.....................

http://genc.forumotions.net
mihri

Facebook Testlerinin Gerçek Hayattaki Etkileri. . Empty
MesajKonu: Geri: Facebook Testlerinin Gerçek Hayattaki Etkileri. .   Facebook Testlerinin Gerçek Hayattaki Etkileri. . I_icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 7:27 pm

süper yhaaa:D

Facebook Testlerinin Gerçek Hayattaki Etkileri. .
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Komik facebook grupları