Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yüzyılın icadı: Sütyen koruyucu

YazarMesaj
GencFForum
Admin
Admin
GencFForum

Yüzyılın icadı: Sütyen koruyucu Empty
MesajKonu: Yüzyılın icadı: Sütyen koruyucu   Yüzyılın icadı: Sütyen koruyucu I_icon_minitimePtsi Mayıs 11, 2009 3:02 pm

Yüzyılın icadı: Sütyen koruyucu Makine

Şimdi efendim, konumuz kadınları ilgilendiriyor.
Erkekler okumayabilir.
Kadınlar bilir ki sutyen yıkamak bir dert.
Ucuz da değiller ha; o kadar para sayıyorsunuz, sonra bir-iki yıkamaya sutyen yamuluyor, bir tarafı “kalk gidelim” derken, öbür tarafı “otur” diyor. Yayı fırlıyor, rengi atıyor, askısı düğüm oluyor...
Elde yıkasanız... Kim uğraşacak?
Dertsiz başa dert anlayacağınız.
Sırf yıkamak mı? Diyelim seyahate gideceksiniz... Sutyeni bavulda diğer eşyalarınızın altına koyarsanız ezilecek, yamulup yumulacak. Ayrı bir kutunun içinde koysanız gereksiz yer kaplayacak.
İşte bu noktada İngiliz bilim adamları oturup “Ne yapabiliriz bu konuda?” diye kafa patlatmış.
Tamam şaka, İngiliz bilim adamları değil. Ama canım onlar da bisküvinin çayın içinde yumuşama süresini araştıracaklarına gündelik hayatımızda işimize yarayacak çözümler geliştirseler fena olmaz.
Sutyen kabı mesela!
Lafa gireceğim, giremedim iki saattir.
Efendim, BraGuard diye bir marka çözümü bulmuş. Bir kap geliştirmiş (delikli, sutyen şeklinde); sutyeninizi çamaşır makinesine bu kabın içinde atıyorsunuz; seyahate giderken sutyeni bunun içine koyuyorsunuz.
Çok basit ama süper bir fikir.
Yeni bile olmayabilir ama eminim benim gibi bundan haberi olmayan kadın çoktur.

http://genc.forumotions.net

Yüzyılın icadı: Sütyen koruyucu
1 sayfadaki 1 sayfası